środa, 15 stycznia 2020

Pożegnanie

Już dłuższy czas temu podjęłam decyzję o zamknięciu bloga, ale długo nie mogłam się zebrać, żeby napisać ostatni, pożegnalny post. Nie będę się rozpisywać, bo też nie ma nad czym się rozwodzić - wszyscy wiemy, jak bardzo maleje ostatnio popularność blogów książkowych. Dziękuję tym, którzy byli tu ze mną przez ostatnie dwa lata, za każdy komentarz, dobre słowo - naprawdę to doceniam!

Oczywiście nie znikam całkiem z książkowej blogosfery. Cały czas można mnie znaleźć na Instagramie i Facebooku. Nie chcę całkiem rezygnować z moich form recenzji, czyli Herbatki z książką i 7 powodów, więc w trochę skróconych wersjach będą pojawiać się na podanych wyżej platformach.

Nie będę całkiem kasować bloga, może jeszcze komuś przydadzą sie zamieszczone na nim opinie. Do maja adres pozostanie bez zmian, potem wracam do wersji z blogspot.com na końcu.

Do przeczytania!


4 komentarze:

 1. Szkoda. Korzystałam z recenzji wybierając książki do czytania.
  Przyjemnie było tu zaglądać. Dziękuję bardzo.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Miło, że komuś się to moje pisanie do czegoś przydawało :) Opinie o książkach dalej będą się pojawiać, ale na moim instagramie i na Lubimy Czytać (TeaBooksLover), więc zapraszam na te kanały.
   Pozdrawiam!

   Usuń