piątek, 30 sierpnia 2019

Zapowiedź: Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Są tutaj fani serialu Przyjaciele? ;) Z okazji 25-lecia wyemitowania pierwszego odcinka, Wydawnictwo SQN ma coś specjalnego dla polskich fanów Rachel, Rossa, Moniki, Joey'a, Chandlera i Phoebe - książkę o kulisach powstawania tej kultowej produkcji :)
Zazwyczaj nie zamieszczam tutaj zapowiedzi nadchodzących książkowych premier, ale dla tej książki warto zrobić wyjątek, bo wierzę, że wiele osób tak jak ja cieszy się z polskiego wydania tej perełki. Poniżej zamieszczam opis wydawcy:

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną. Serial telewizyjny,  który stał się fenomenem.

"Przyjaciele" to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?

"Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Ćwierć wieku z Przyjaciółmi to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli!


Książkę możecie zamówić tutaj: www.idz.do/przyjaciele-aliny


A pod tym linkiem znajdziecie cały box, w którym oprócz książki znajduje się też mnóstwo gadżetów: www.idz.do/pakiet-aliny.


Zdjęcie ze strony sqnstore,pl

Kto ma w planach zakup? :)
3 komentarze:

  1. Dla fanóe serialu świetna sprawa. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Serial znam, ale jakąś wielką fanką nigdy nie byłam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Box jest mega! Aż szkoda, ze mam samą książkę, która przy okazji jest naprawdę fajna. Warto ją mieć nawet, gdy nie jest się jakimś mega fanem. Sporo w niej o samej produkcji, o powstaniu i takich technicznych sprawach. To naprawdę ciekawe jak serial stał się tworem kultowym!

    OdpowiedzUsuń