środa, 15 listopada 2017

#SweekStars, czyli konkurs dla wschodzących gwiazd pisarstwa!

Lubisz pisać, za pomocą słów kreować nowe historie, światy i postacie? Chciałbyś podzielić się swoją twórczością z innymi, a przy okazji mieć szansę, że Twój talent zostanie odkryty? Jeśli tak, konkurs SweekStars jest właśnie dla Ciebie!
1. Czym jest Sweek?


Sweek to platforma, na której w prosty i bezpłatny sposób możesz publikować swoje utwory, niezależnie od gatunku, a także poznawać twórczość innych użytkowników. Jeżeli szukasz miejsca, w którym mógłbyś zamieścić swoje opowiadanie/powieść/poezję/artykuł, to właśnie je znalazłeś!

2. Czym jest konkurs SweekStars?SweekStars to międzynarodowy konkurs literacki, skierowany zarówno do nowych, jak i już zarejestrowanych użytkowników serwisu. Pod uwagę brane są wszystkie gatunki literackie, nie ma więc znaczenia, czy piszesz powieść fantasy, romans, fanfiction czy wiersze - możesz wziąć udział w konkursie w jednej lub kilku kategoriach!

Do 30 listopada 2017r. można dodawać swoje prace, które następnie zostaną ocenione przez jury.


3. Co można wygrać?Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne, w każdej kategorii zostanie też wybranych 5 finalistów, którzy otrzymają odznakę dla ich opowieści, zostaną umieszczeni w sekcji SweekStars na serwisie Sweek i zostaną dołączeni do wydania SweekStars 2017 (e-book i książka drukowana).

Poza nagrodami w kategoriach Fikcja, Poezja, Fantasy itd., zostaną wybrani również finaliści w kategorii Najbardziej uzależniająca/oryginalna historia czy Najlepsza seria. 

4. Jak dołączyć do konkursu?


KROK 1

Pobierz aplikację Sweek lub użyj strony:

Strona internetowa: https://sweek.com
Aplikacja Android: http://bit.ly/SweekForAndroid

KROK 2

Stwórz konto lub zaloguj się.

KROK 3

Prześlij swoją historię, przechodząc do,,Moje historie” i ,,Utwórz nową historię”.

KROK 4

Opublikuj swoją historię z tagiem #sweekstars w sekcji etykiet w szczegółach historii.

KROK 5

Zaproś innych do polubienia Twojej historii, ponieważ musisz mieć co najmniej 3 obserwujących, aby brać udział.


Poniżej instrukcja wideo:Szczegółowe informacje, regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie na stronie: https://sweek.com/sweekstars.


2 komentarze: